
GRUPA II SÓWKI 2025/2026
Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca składamy wszystkim Tatusiom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wielu pięknych chwil spędzonych z dziećmi.
Dziękujemy za codzienną troskę, cierpliwość, wsparcie i miłość, którymi obdarzacie swoje dzieci. Dziękujemy za wspólne zabawy, rozmowy, pomocne dłonie, dobre rady i poczucie bezpieczeństwa, które dajecie każdego dnia. To dzięki Wam dzieci uczą się odwagi, wytrwałości, odpowiedzialności i wiary we własne możliwości.
Życzymy, aby Wasz trud wychowawczy był dostrzegany i doceniany, a każdy dzień przynosił wiele powodów do dumy, radości i wzruszeń. Niech nie zabraknie Wam zdrowia, energii do realizacji marzeń oraz wielu niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Wszystkim Tatusiom życzymy samych szczęśliwych dni i uśmiechu na co dzień!
W czwartek, 25.06.2026 r., odbędą się zajęcia plenerowe związane z realizacją tematu „Nadchodzi lato”.
W związku z tym prosimy, aby tego dnia dzieci były ubrane w wygodny, sportowy strój, dostosowany do aktywności na świeżym powietrzu. Prosimy również o zapewnienie dziecku nakrycia głowy, które ochroni je przed słońcem podczas pobytu na zewnątrz.
Dziękujemy za współpracę.

Tydzień 22-26.06. 2026 r.
W tym tygodniu dzieci będą:

11-001 Dywity
ul. Jana Pawła II 6