
w tym tygodniu 22-26. 06. 2026 realizujemy temat:
Bezpieczne wakacje
dzieci:
będą uczestniczyć w zajęciach gimnastycznych i zabawach ruchowych, doskonaląc sprawność fizyczną i orientację w przestrzeni
poznają zasady bezpiecznego zachowania się w czasie wakacji, obejrzą film edukacyjny „Bezpieczne wakacje nad wodą”
porozmawiają o bezpieczeństwie z zaproszonymi policjantami
będą doskonaliły umiejętność wypowiadania się na określony temat na podstawie opowiadania M. Strękowskiej – Zaremby „Wakacyjne podróże”
stworzą pracę plastyczną na temat „Wakacyjna wyprawa” oraz „Wspomnienia z przedszkola”
będą doskonalić taniec „Polonez” oraz piosenki na koniec roku
wezmą udział w zabawach badawczych „Pływające i tonące obiekty”, dostrzegać wpływ kształtu i objętości na zachowanie obiektów w cieczy
będą kształtować umiejętności rozpoznawania i nazywania figur geometrycznych, układać z figur pojazdy wg wzoru i wg własnego pomysłu
w środę dzieci odchodzące do szkoły wystąpią z programem artystycznym na koniec przedszkola
We wtorek oddajemy książki do biblioteki - proszę o przyniesienie wypożyczonych książek
W środę po podwieczorku ok. 14:30 wychodzimy do GOK-u na Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego (na 15:00). Prosimy o ubranie dzieci na galowo. DZIECI MŁODSZE można odebrać przed podwieczorkiem lub z głównego budynku przedszkola.

11-001 Dywity
ul. Jana Pawła II 6