PACZUSZKA DLA MALUSZKA - DOBRZE JEST POMAGAĆ

Po raz drugi w naszym przedszkolu ruszyła świąteczna akcja „Paczuszka dla Maluszka”, której głównym organizatorem jest Fundacja Małych Stópek. Jest to zbiórka artykułów kosmetycznych i  zabawek dla dzieci, w tym podopiecznych placówek pomocowych takich jak: hospicjum dziecięce, hospicjum perinatalne, dom dziecka, Ośrodek Interwencji Kryzysowej dla rodzin, ofiar przemocy, a także dom samotnej matki w całej Polsce.

W szatni przedszkola znajduje się choinka z papierowymi bombkami. Każdy, kto zechce pomóc małym dzieciom i mamom w potrzebie, może wziąć bombkę, a w zamian proszony jest o przyniesienie przygotowanej i zapakowanej paczuszki dla jednego maluszka.

Szczegóły w przedszkolu i na odwrocie każdej bombki.

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji Fundacji, liczymy na wielkie serca rodziców.

Data dodania: 2023-12-01 17:10:32
Data edycji: 2023-12-01 17:21:54