Rozpoczynamy akcję ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''

Rozpoczynamy akcję  ''Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci''

Nasze Przedszkole  przystąpiło do akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci", której celem jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji przedszkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które  oddadzą zużyty sprzęt na rzecz przedszkola.

"Im więcej sprzętu uzbieramy, tym większy bon otrzymamy !!!"

Elektrośmieci można składać w dniach 16.03-21.03.2023r. w miejscu wyznaczonym na placu zabaw.

Data dodania: 2023-03-15 19:53:17
Data edycji: 2023-03-15 20:18:51